מי אנחנו

חברת Lavi Enology מספקת ציוד תעשייתי ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים עבור יקבים, מבשלות ובתי בד לייצור מסחרי של יין, שמן זית ובירה.

החברה מייבאת ומשווקת בבלעדיות פתרונות ייצור מבית יצרני הציוד התעשייתי האיטלקיים המובילים בעולם, ביניהם MARCHISIO,   BAESSO ,NUOVA ZAMBELLI ,ROBINO CALANDRINO ,C.M.A ועוד רבים אחרים.

לצד ציוד ומיכון חדשני , החברה מספקת פתרונות לאוטומציה של תהליכי ייצור בהתאמה אישית לרבות מערכות לשליטה ובקרה מרחוק.

חברת Lavi Enology נולדה מתוך תשוקה ואהבה לייצור יין, והחלה את דרכה לפני כ 25 כיבואנית ומשווקת של ציוד איכותי מקצועי ליצרני יין חובבים. לאורך השנים צברה מומחיות וניסיון רב וחדרה בהדרגה לעולם הייצור התעשייתי של יין, זמן זית ובירה.

בשנים האחרונות, החברה מספקת פתרונות טכנולוגיים וציוד כבד ליקבים מסחריים, לבתי בד ולמבשלות בירה בכל קנה מידה, בהתאמה ייעודית להיקפי הייצור ולשיטות העבודה של כל לקוח.

אנחנו תמיד עם היד על הדופק. מקפידים להתעדכן במגמות ובפיתוחים הטכנולוגיים העדכניים ביותר בתחום, כדי להביא אליכם את הפתרונות החדשניים והטובים ביותר בעולם.

למה לעבוד איתנו?

התאמה לצורכי לקוח

אנחנו מבינים שליצרנים שונים יש צרכים שונים. מהסיבה הזאת אנחנו מקפידים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המדויקים לצרכיו, לשיטת הייצור שלו ולהספק הנדרש.

שירות ותמיכה שוטפת

בזכות הקשר הישיר שטיפחנו עם הספקים המובילים בעולם והודות למערך השירות שבנינו לאורך השנים, אנחנו מספקים מענה ותמיכה מיידית לכל פנייה או תקלה.

מומחיות בעולם היין

הודות לניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום ובהבנה עמוקה של תהליך ייצור, אנחנו מצליחים להעניק ללקוחותינו ליווי וייעוץ מדויק ושירות המקצועי ביותר.